Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 442  
37 Joseph Ormonde Male 9 78 Red Golden Dragon TKD OK Gold Medal
515 Aidyn Sihachack Male 9 70 Red ABBA Martial Arts GA Silver Medal
917 Lorenzo Veiga Male 8 75 Red Next Level Taekwondo FL Bronze Medal
307 Trent Mariluch Male 9 72.8 Red Kim's Yong-In Martial Arts NC
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 435  
60 Jacob McClure Male 9 67 Blue Master Seo’s Top Martial Arts GA Gold Medal
99 Jordan Batley Male 8 65 Blue Freedom Martial Arts LLC VA Silver Medal
352 JOSHUA WILLIAMS Male 8 58.7 Blue Red Tiger Martial Arts TN Bronze Medal
516 Ezekiel Bernal Male 8 62 Blue ABBA Martial Arts GA
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 405  
300 LILLIAN WARNER Female 9 64.9 Blue Red Tiger Martial Arts TN Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 406  
22 Zabeth Pineiro Female 9 76 Blue Ro’s taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 304  
788 Dilmarie Lopez Female 7 55 Blue Black Dragon Martial Arts TN Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 340  
367 DAVID ALVARADO Male 7 55 Red Red Tiger Martial Arts TN Gold Medal
845 Kaden Bright Male 7 57 Red Yong In Tiger Martial Arts GA Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 341  
405 Aidan Greene Male 7 69 Red Legacy Martial Arts - Irmo SC Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 444  
519 Henry Martyn Male 9 94 Red Master Chang’s NC Gold Medal
772 Diamant Neziri Male 9 102.2 Red US Best Taekwondo Center FL Silver Medal
457 GABRIEL SOMMERS Male 9 94 Red KWON'S MARTIAL ARTS GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 377  
60 Jacob McClure Male 9 67 Blue Master Seo’s Top Martial Arts GA Gold Medal
625 Dante Brooks Male 8 60 Blue SANGOK JEONG AL Silver Medal
516 Ezekiel Bernal Male 8 62 Blue ABBA Martial Arts GA Bronze Medal
306 Dan Smeltzer Male 8 65 Blue Kim's Yong-In Martial Arts NC
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 411  
496 Brooklyn Bonnar Female 9 58 Red Iron Horse Taekwondo Academy CO Gold Medal
409 Catalina Gomez Female 9 65 Red Dragon Champion Taekwondo NC Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 380  
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Gold Medal
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 380  
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Gold Medal
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 448  
867 Kyle Winnie Male 9 70 Black Everest Taekwondo MI Gold Medal
264 Christopher Martinez Male 9 70 Black Master Riley's Taekwondo GA Silver Medal
926 Brett Purser Male 9 67.5 Black Golden Eagle Taekwondo TX Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 292  
959 Liala Williams Female 7 55 Yellow TKO Norcross GA Gold Medal
918 Cesia Mendoza Female 6 64 Yellow OLVERA MARTIAL ARTS - PEAK PERFORMANCE GA Silver Medal
876 Samantha Diaz Female 7 55.4 Yellow Joon Lee Taekwondo School IL Bronze Medal
916 Emily Veiga Female 6 53 Yellow Next Level Taekwondo FL
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 447  
760 Kamden Dulin Male 9 66 Black Carolina Kicks Matthews NC Gold Medal
548 Ezekiel Speight Male 9 60 Black Legacy Martial Arts SC Silver Medal
214 Brayden Lafargue Male 8 57 Black Master HC Kim's Taekwondo KS Bronze Medal
327 JAYDEN LEE Male 9 61 Black DRAGON CHAMPION TKD NC
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 441  
454 Samuel Gonzalez Male 9 65 Red Tiger Martial Arts GA Gold Medal
890 Asa Russell Male 9 62 Red Black Dragon Martial Arts TN Silver Medal
328 Ezra Sarkar Male 8 57 Red Master K.Kim's World Class Tae Kwon Do OH Bronze Medal
570 Uriel Trejo Male 8 58 Red Master Kim's World Class Tae Kwon Do-TWC SC
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 445  
865 Jailen Smith Male 9 120 Red Black Dragon Martial Arts TN Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 429  
456 JOSIAH JOHNSON Male 9 60 Green KWON'S MARTIAL ARTS GA Gold Medal
316 Wiliam Russell Male 9 63 Green Kim's Martial Arts GA Silver Medal
314 CONNOR GURK Male 9 61 Green Peak Performance Taekwondo Academy FL Bronze Medal
861 Tylan Haynes Male 9 65 Green Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7717  
409 Catalina Gomez Female 9 65 Red Dragon Champion Taekwondo NC Gold Medal
180 Riya Hardy Female 9 74 Red Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Silver Medal
794 Camila Asto Female 9 48 Red S Taekwondo NY Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 338  
25 Graeme Skipper Male 6 39 Red Ro's Taekwondo FL Gold Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>