Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 232  
389 Benjamin Lee Male 4 37.1 Red Family Taekwondo Center TX Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 230  
551 Isaac Smedley Male 5 50 Green Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 219  
99 Abigail Kim Female 5 47 Yellow world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 357  
583 Julianna Pacheco Female 9 68 Blue World KM Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 353  
146 Csenge Bevardi Female 8 64 Green Red Tiger Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 276  
565 JULIAN DIAZGOMEZ Male 7 56 Yellow FAMILY TAEKWONDOO SCHOOL FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 277  
367 Anthony Artiles Male 7 100 Yellow Family Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 284  
456 Andrei Turanov Male 7 49 Red World Championship Center FL Gold Medal
529 Kaelan Wolfe Male 7 50 Red Master Rick Lee's Talium TKD of Houston TX Silver Medal
540 Atreo Rivera Male 7 52 Red Team Taekwondo FL Bronze Medal
388 Christopher Lee Male 6 51.1 Red Family Taekwondo Center TX
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 281  
162 Jake Ha Male 6 42 Blue World Champion Taekwondo Fairfield CT Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 260  
600 Chinelle Ahanotu Female 7 52 Blue Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
134 Alexia VanDell Female 6 43 Blue Joon Lee's Martial Arts IL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 350  
178 LAKSHMI KAIMULAYIL Female 8 62 Yellow APEX TIGERS MARTIAL ARTS NJ Gold Medal
303 Lauren Carpenter Female 8 63 Yellow Moon's taekwondo FL Silver Medal
438 Madison Purser Female 8 54 Yellow Golden Eagle Taekwondo TX Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 364  
145 HANY LIM Female 9 93 Black KOREA TAE KWON DO MARTIAL ARTS FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 358  
227 Indianna Sosa Female 8 94.6 Blue KTMA Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 364  
145 HANY LIM Female 9 93 Black KOREA TAE KWON DO MARTIAL ARTS FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 374  
442 David Obregon Male 8 55 Green KTMA Martial Arts FL Gold Medal
102 Justin Wong Male 8 57 Green Olympic Taekwondo Academy CT Silver Medal
215 Rehaan Pulluru Male 8 54 Green American Martial Arts Academy IL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 354  
329 Raleigh Lovewell Female 8 74 Green Red Tiger Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 371  
228 juan medrano Male 9 62 Yellow shirley chong FL Gold Medal
574 Josue Pizana Male 9 51 Yellow Golden Eagle Taekwondow TX Silver Medal
349 Jeancarlos Varela Male 8 49 Yellow Family Taekwondo School FL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 255  
454 Veronica Judd Female 7 59 Yellow Golden Eagle Taekwondo LLC TX Gold Medal
475 SAAKSHI KUMAR Female 7 68 Yellow GOLDEN EAGLE TAEKWONDO TX Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 366  
197 Daniella Sengsourinho Female 9 75 Black Korea Taekwondo Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 366  
197 Daniella Sengsourinho Female 9 75 Black Korea Taekwondo Martial Arts FL Gold Medal
<< previous
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>