Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 768  
633 Ivan Gaspar Male 29 130 Black Master Rick's Talium TX Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 681  
285 Hannah Davis Female 15 138.5 Black American Martial Arts Academy IL Gold Medal
36 iris youn Female 17 133 Black world champion taekwondo CT Silver Medal
90 VANESSA AHN Female 17 135 Black Two Gold Tae Kwon Do GA Bronze Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1053  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
605 AIDAN CHAN Male 12 126 Black golden dragon OK Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 206  
285 Hannah Davis Female 15 138.5 Black American Martial Arts Academy IL Gold Medal
292 Nandini Maiti Female 15 120 Black American Martial Arts Academy IL Silver Medal
36 iris youn Female 17 133 Black world champion taekwondo CT Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 771  
173 Nicholas Sukalski Male 18 170 Black Joon Lee's Taekwondo IL Gold Medal
631 Minyong Kim Male 17 172 Black K Tiger TKD FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 109  
458 Nathan Um Male 12 73 Yellow Nathan Um TX Gold Medal
338 Christopher Taylor Male 14 115 Yellow KTMA FL Silver Medal
448 Cameron Cobb Male 12 145 Yellow Team RA Martial Arts MS Bronze Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 7571  
163 Dillon York Male 21 160 Black K Tiger Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 70  
458 Nathan Um Male 12 73 Yellow Nathan Um TX Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 140  
107 Kristina Teachout Female 12 90 Black US PRO TAE KWON DO FL Gold Medal
496 Barbara Varela Female 13 90 Black Km taekwando FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 596  
455 Nina Um Female 17 112.6 Blue Golden Eagle Taekwondo TX Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 141  
107 Kristina Teachout Female 12 90 Black US PRO TAE KWON DO FL Gold Medal
496 Barbara Varela Female 13 90 Black Km taekwando FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 561  
455 Nina Um Female 17 112.6 Blue Golden Eagle Taekwondo TX Gold Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1059  
107 Kristina Teachout Female 12 90 Black US PRO TAE KWON DO FL Gold Medal
496 Barbara Varela Female 13 90 Black Km taekwando FL Silver Medal
Event :- Sports Poomse   Matchdivision-Id :- 7624  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
285 Hannah Davis Female 15 138.5 Black American Martial Arts Academy IL Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1054  
280 Zachary Thompson Male 14 143 Black US Pro Taekwondo FL Gold Medal
514 Daniel Kim Male 12 140 Black TACT TX Silver Medal
436 Ethan Hartman Male 14 140 Black Golden Dragon TKD OK Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 692  
631 Minyong Kim Male 17 172 Black K Tiger TKD FL Gold Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1062  
127 Natalie Scalora Female 12 112 Black Martial Arts Xtreme (MAX) FL Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1050  
473 Philip Davis Male 13 105 Black World Champion Taekwondo OH Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 442  
580 Adnan Spahic Male 9 73 Red KTiger Taekwondo FL Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1061  
59 Avery Pardue Female 13 101.4 Black WOW Taekwondo NC Gold Medal
346 Madison Yan Female 13 102 Black US Pro Taekwondo FL Silver Medal
<< previous 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | next >>