Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sports Poomse   Matchdivision-Id :- 7622  
303 Lauren Carpenter Female 8 63 Yellow Moon's taekwondo FL Gold Medal
21 Kaine Joo Male 17 150 Black Two Gold Taekwondo GA Silver Medal
20 YEWON JEONG Female 13 85 Black SANGOK JEONG AL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 377  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
34 Carter Hutchinson Male 8 48 Blue Optimum Tae Kwon Do NC Bronze Medal
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7634  
22 Alyssa Barnes Female 16 114 Black Premier Martial Arts TX Gold Medal
77 JAMES YOO Male 14 110 Red JEONG.S YONG-IN MARTIAL ARTS AL Silver Medal
20 YEWON JEONG Female 13 85 Black SANGOK JEONG AL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 434  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
34 Carter Hutchinson Male 8 48 Blue Optimum Tae Kwon Do NC Silver Medal
Event :- Sports Poomse   Matchdivision-Id :- 7622  
3 Andrew Park Male 13 80 Black Taekwondo Seoul GA Gold Medal
135 Anna Teoh Female 13 98 Black Golden Dragon Taekwondo OK Silver Medal
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7634  
96 Danielle Kim Female 10 78 Black world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
135 Anna Teoh Female 13 98 Black Golden Dragon Taekwondo OK Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 177  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
616 Misty Ly Female 13 110 Black Quant Trung Martial Arts Institue GA Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 494  
459 Natalia Um Female 10 73 Yellow Aaron Um TX Gold Medal
460 Katherine Cambranis Female 11 71 Yellow Golden Dragon Taekwondo OK Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 487  
308 Kaleb Rodriguez Male 11 74 Black Taekwondo Atlhetic Center FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 553  
222 Rishya Gutti Female 12 75 Black American Martial Arts Academy IL Gold Medal
322 Ashley SanAgustin Female 13 76 Black American Martial Arts Academy IL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 514  
194 Joscelyn Corona Female 11 129.8 Blue Joon Lee's TKD IL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 462  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
654 Makenna Silva Female 10 94 Red World Champion Center FL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 460  
44 Grace Ding Female 13 102 Yellow Cho's Elite Tae Kwon Do CT Gold Medal
194 Joscelyn Corona Female 11 129.8 Blue Joon Lee's TKD IL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 514  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
654 Makenna Silva Female 10 94 Red World Champion Center FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 192  
306 faith Moon Female 14 104 Black Moon's Tae Kwon Do FL Gold Medal
666 Kacy Chung Female 13 94 Black Mater Lee's Talium CA Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 512  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
156 Chiara Laus Female 11 75 Red Korea TaeKwonDo FL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 518  
96 Danielle Kim Female 10 78 Black world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 108  
214 SEBASTIAN DELCY Male 14 213 Red Korea Tae Kwon Do Martial Ars FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 522  
167 Savannah Smith Female 11 120 Black Olympic Taekwondo Academy CT Gold Medal
122 Anne Pendle Female 11 130.0 Black World Champion Tae Kwon Do IL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 485  
226 Michael Ruiz Male 10 82 Black KTMA Martial Arts FL Gold Medal
<< previous 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | next >>