Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 58  
113 Sophia Smith Female 13 116 Blue Kim's Martial Arts GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 58  
113 Sophia Smith Female 13 116 Blue Kim's Martial Arts GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 475  
561 Channing Bennett Male 11 76 Green Team RA MS Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 58  
113 Sophia Smith Female 13 116 Blue Kim's Martial Arts GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 131  
673 Daniel Lee Male 14 93 Red Team ATMA NJ Gold Medal
511 Seunguk Kim Male 13 92 Red ABBA Martial Arts GA Silver Medal
177 Noah Torabi Male 13 93 Red Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 61  
719 Mia Gutt Female 12 137 Blue joonleesorlandpark IL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 482  
338 UKIAH FLORES Male 11 100 Red Team RA MS Gold Medal
353 WILLIAM CUMMINS Male 11 86 Red Red Tiger Martial Arts TN Silver Medal
872 Christian Hyun Male 10 93.5 Red Dragon Champion Tae Kwon Do NC Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 459  
71 Nyah Campbell Female 10 102 Blue Ro's Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 130  
309 Matthew Kerregan Male 12 74 Red Master K. Kim's World Class Tae Kwon Do TX Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 452  
688 Scarlett Reynolds Female 11 64 Yellow Master J Kim's Taekwondo GA Gold Medal
130 Lucy Hale Female 10 76 Yellow Master's Seo's Top Martial Arts GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 188  
96 Ryan Lee Male 12 65.4 Black CK LEE Taekwondo Academy OH Gold Medal
201 Aidan Meyer Male 12 82 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Silver Medal
518 Edgar Croasmun Male 13 73 Black 2 Gold Taekwondo MO Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 463  
38 Sophia Sexton Female 11 160 Red Two Gold Tae Kwon Do MO Gold Medal
341 Hoang Vu Female 11 108 Red Baek Ho Taekwondo Academy GA Silver Medal
945 Remzie Neziri Female 10 102.2 Red US Best Taekwondo Center FL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 62  
510 Zoe Lau Female 12 66 Red ABBA Martial Arts GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 54  
850 Nya Robinson Female 14 194 Green Kim's Martial Art GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 125  
248 Kellan Shin Male 12 102 Blue WCTA CA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 116  
843 Dhiraj Ananthanarayanan Male 12 86 Green Master J.Kim’s Taekwondo education GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 455  
674 Kahlia Patton Female 10 57 Green Master J. Kim's Taekwondo GA Gold Medal
24 Olivia Skipper Female 10 59 Green Ro's Taekwondo FL Silver Medal
347 ADALYN GOLDSMITH Female 10 68 Green Red Tiger Martial Arts TN Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 457  
276 Harper Moore Female 10 110 Green Freedom Martial Arts VA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 68  
334 Isabella Hernandez Female 13 160 Red Baek Ho Taekwondo Academy GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 488  
640 Arisu Jeong Male 11 81 Black Two Gold Taekwondo GA Gold Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>