Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 344  
587 Ricky Han Male 7 40 Black Two Gold GA Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 321  
72 Shinbe Yun Male 7 51 Yellow Iron Horse Tae Kwon Do Acadamy CO Gold Medal
88 Nathan Kim Male 6 49 Yellow Kim's Martial Arts GA Silver Medal
430 Andrew Sandoval Male 7 44 Yellow Tiger Martial Arts GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 284  
25 Graeme Skipper Male 6 39 Red Ro's Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 430  
971 Adrian Canedo Male 9 77 Green Tiger Martial Arts GA Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 324  
296 Andres Morales Male 7 79 Yellow Master Riley’s Taekwondo GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 380  
166 Daniel Johnson Male 8 58 Red Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Silver Medal
861 Tylan Haynes Male 9 65 Green Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 380  
746 Daniel Shin Male 9 66 Red Kim's K Taekwondo GA Gold Medal
890 Asa Russell Male 9 62 Red Black Dragon Martial Arts TN Silver Medal
343 Austin Abreu Male 8 49 Red Baek Ho Taekwondo Academy GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 285  
367 DAVID ALVARADO Male 7 55 Red Red Tiger Martial Arts TN Gold Medal
405 Aidan Greene Male 7 69 Red Legacy Martial Arts - Irmo SC Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 193  
49 Lindsey Kim Female 12 98.6 Black Kim's Yong In Martial Arts NC Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 177  
534 Brooke Morgan Female 14 110 Black Master Kim's World Class Tae Kwon Do-TWC SC Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 190  
680 Heidi Jung Female 14 125 Black Talium CA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 129  
658 Ethan Lewis Male 12 140 Blue TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
333 Christian MoralesGarfias Male 14 212 Blue Master Riley Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 480  
329 Kevin Morales Male 10 175 Blue Master Riley Taekwondo GA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 487  
123 Edward Ryu Male 10 64 Black WORLD CHAMPION TKD ACADEMY-CA CA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 44  
131 BIDUSI SHAKYA Female 12 106 Yellow Yong-In Martial Arts NC Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 476  
136 Cameron Brown Male 11 95 Green Master Seo's Top Martial Arts GA Gold Medal
901 Jude Guinn Male 11 83 Green Master Seo's Top Martial Arts GA Silver Medal
675 Hrehaan Yadav Male 10 95.5 Green Dragon-K Martial Arts TN Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 465  
747 Carina Ahn Female 11 85 Black Kim's K Taekwondo GA Gold Medal
2 Olivia Gilbert Female 11 94 Black Ro's Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 473  
620 Jack Arts Male 11 85 Yellow Joon Lees Taekwondo IL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 112  
572 Shohjakhon Badalov Male 13 108 Yellow Dragon K Martial Arts TN Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 109  
265 Blake Tyson Male 12 72 Yellow Kim's Yong In Martial Arts NC Gold Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>