Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 447  
166 Mason Smith Male 9 65 Black Olympic Taekwondo Academy CT Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 244  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
568 Danny Cartaya Male 5 40 Yellow Family Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 229  
568 Danny Cartaya Male 5 40 Yellow Family Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 446  
634 Zakari Mcnaughton Male 8 52 Black G3 America Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 375  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
199 Arjun Raje Male 8 80 Green American Martial Arts Academy IL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 430  
199 Arjun Raje Male 8 80 Green American Martial Arts Academy IL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 428  
74 Luke Ullom Male 8 50 Green American Marital Arts Academy IL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 428  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
547 lucas yee Male 8 50 Green Red tiger FL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 374  
74 Luke Ullom Male 8 50 Green American Marital Arts Academy IL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 325  
367 Anthony Artiles Male 7 100 Yellow Family Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 244  
615 George Fernandez Male 5 46 Yellow Family Taekwondo School FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 277  
367 Anthony Artiles Male 7 100 Yellow Family Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 229  
615 George Fernandez Male 5 46 Yellow Family Taekwondo School FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 381  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
543 Gabriel pino Male 9 76 Red World Champion Center FL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 341  
396 Seth Barnwell Male 7 72 Red Ro's taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 442  
543 Gabriel pino Male 9 76 Red World Champion Center FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 399  
146 Csenge Bevardi Female 8 64 Green Red Tiger Martial Arts FL Gold Medal
583 Julianna Pacheco Female 9 68 Blue World KM Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Sports Poomse   Matchdivision-Id :- 7641  
332 ERIC GUN Male 11 74 Black APEX TIGERS MARTIAL ARTS NJ Gold Medal
274 Derek Choi Male 11 90 Black Taekwondo Seoul GA Silver Medal
46 Isaiah Soegeng Male 11 72 Black Golden Dragon Taekwondo OK Bronze Medal
279 Sean Park Male 10 67 Black Taekwondo Seoul GA
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 341  
660 Hector Santana Male 7 48 Red Quang trung GA Gold Medal
Event :- Sports Poomse   Matchdivision-Id :- 7641  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
274 Derek Choi Male 11 90 Black Taekwondo Seoul GA Silver Medal
46 Isaiah Soegeng Male 11 72 Black Golden Dragon Taekwondo OK Bronze Medal
279 Sean Park Male 10 67 Black Taekwondo Seoul GA
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>