Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 1  
644 Luciano Liway Male 7 43 Green Taekwondo Athletic Center FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 1  
644 Luciano Liway Male 7 43 Green Taekwondo Athletic Center FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 418  
197 Daniella Sengsourinho Female 9 75 Black Korea Taekwondo Martial Arts FL Gold Medal
377 Naomi Morato Female 9 73.8 Black Olympic Taekwondo Academy CT Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 359  
559 amaya Rodriguez Female 9 49 Red World Champion Center FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 1  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
349 Jeancarlos Varela Male 8 49 Yellow Family Taekwondo School FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 362  
377 Naomi Morato Female 9 73.8 Black Olympic Taekwondo Academy CT Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 422  
591 Brooks Gavin Male 8 52 Yellow Moon's Taekwondo Academy FL Gold Medal
349 Jeancarlos Varela Male 8 49 Yellow Family Taekwondo School FL Silver Medal
574 Josue Pizana Male 9 51 Yellow Golden Eagle Taekwondow TX Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 297  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
628 Luis Zabala Male 7 48 Green Family Taekwondo School FL Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1082  
147 Jessica Tucker Female 17 125 Black Red Tiger Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 419  
35 Riley Otto Female 9 84 Black World Champion Center FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 400  
100 Nelah Thompson Female 9 73 Green Iron Horse Taekwondo Academy CO Gold Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1081  
138 Isabelle Collyer Female 15 118 Black Asian Sun Martial Arts OH Gold Medal
304 Amy Xu Female 17 120 Black World Champion Taekwondo Wake Forest NC Silver Medal
507 Chloe Brannon Female 16 120 Black Yong-In NC Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 293  
475 SAAKSHI KUMAR Female 7 68 Yellow GOLDEN EAGLE TAEKWONDO TX Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 255  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
475 SAAKSHI KUMAR Female 7 68 Yellow GOLDEN EAGLE TAEKWONDO TX Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 330  
97 Zackery Kim Male 7 82 Green world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 340  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
655 Landric Keys Male 6 53 Red World Champion Center FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 429  
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 434  
365 NICHOLAS LOR Male 8 49 Blue Golden Dragon Taekwondo OK Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 429  
102 Justin Wong Male 8 57 Green Olympic Taekwondo Academy CT Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 377  
365 NICHOLAS LOR Male 8 49 Blue Golden Dragon Taekwondo OK Gold Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>