Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7711  
60 Jacob McClure Male 9 67 Blue Master Seo’s Top Martial Arts GA Gold Medal
672 Noah Eckel Male 9 68 Blue Master J. Kim's Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 387  
574 JUNGMIN LEE Male 9 70 Black Two Gold Taekwondo GA Gold Medal
574 JUNGMIN LEE Male 9 70 Black Two Gold Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7721  
671 Lillian Cantrell Female 9 95 Blue Master J. Kim's Taekwondo GA Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7696  
862 Noelle YunThayer Female 6 30 Blue Two Gold Taekwondo GA Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7712  
693 Seeley Martin Male 9 76 Red TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
51 Kadi Quiggins Female 16 135 Black Champions Taekwondo Center KY Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7693  
587 Ricky Han Male 7 40 Black Two Gold GA Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7712  
693 Seeley Martin Male 9 76 Red TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
570 Uriel Trejo Male 8 58 Red Master Kim's World Class Tae Kwon Do-TWC SC Silver Medal
629 Carter Racan Male 8 56 Red Joon Lee's Martial Arts IL Bronze Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7679  
533 William Sugg Male 4 38 Yellow Dragon K Martial Arts TN Gold Medal
259 Ethan Rai Male 4 43 Yellow Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7704  
876 Samantha Diaz Female 7 55.4 Yellow Joon Lee Taekwondo School IL Gold Medal
847 Natalie Pantaleon Female 7 53 Yellow Dragon k Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7703  
169 Dominic Webb Male 7 75 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
762 Jaeyoo Shim Male 7 54 Black Kim's K Taekwondo GA Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7694  
826 Amelia Bankhead Female 7 46 Yellow TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7694  
826 Amelia Bankhead Female 7 46 Yellow TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
768 Mira Yadav Female 6 55.4 Yellow Dragon-K Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7702  
659 James Bankhead Male 9 100 Red TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
405 Aidan Greene Male 7 69 Red Legacy Martial Arts - Irmo SC Silver Medal
752 Jayden Long Male 15 116 Black Tiger Kim's Tae Kwon Do NC Bronze Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7720  
689 Anya Patel Female 9 85 Green TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7702  
659 James Bankhead Male 9 100 Red TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
405 Aidan Greene Male 7 69 Red Legacy Martial Arts - Irmo SC Silver Medal
762 Jaeyoo Shim Male 7 54 Black Kim's K Taekwondo GA Bronze Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7705  
711 Isha Sankar Female 7 73 Green TEAM RA Martial Arts MS Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7714  
690 Annabella Dalland Female 9 58 Yellow Master J. Kim's Taekwondo GA Gold Medal
261 Eunice Rai Female 8 60 Yellow Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7701  
384 Weston Alexander Male 7 62 Blue Kim's Yong In Martial Arts NC Gold Medal
595 Malcolm McNeil Male 7 57 Blue Dragon Champion Tae Kwon NC Silver Medal
287 Jeremiah Walker Male 7 68 Blue Dragon martial art TN Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 385  
5 Jaylan Baker Male 8 120 Black Ro’s taekwondo FL Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7709  
757 Ivan Sosa Male 8 72.4 Yellow Master Seo's Top Martial Arts GA Gold Medal
416 Steven Nguyen Male 8 80 Yellow Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>