Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 382  
772 Diamant Neziri Male 9 102.2 Red US Best Taekwondo Center FL Gold Medal
659 James Bankhead Male 9 100 Red TEAM RA Martial Arts MS Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 356  
557 Ellie Phoungphol Female 9 67 Blue Two Gold Taekwondo GA Gold Medal
300 LILLIAN WARNER Female 9 64.9 Blue Red Tiger Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 230  
787 CALEB LEE Male 4 38 Green Lee's Martial Arts Taekwondo Academy MS Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 379  
18 Reynier TorresAndino Male 9 108 Blue Ro's Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 276  
313 Maddox McDonald Male 6 55 Yellow Freedom Martial Arts VA Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 379  
18 Reynier TorresAndino Male 9 108 Blue Ro's Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 229  
259 Ethan Rai Male 4 43 Yellow Dragon K Martial Arts TN Gold Medal
533 William Sugg Male 4 38 Yellow Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 360  
180 Riya Hardy Female 9 74 Red Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
517 Scarlett Kang Female 9 90 Red ABBA Martial Arts GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 261  
267 Hanna Kahar Female 7 54 Blue Pishtavan Yabya TN Gold Medal
788 Dilmarie Lopez Female 7 55 Blue Black Dragon Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 384  
264 Christopher Martinez Male 9 70 Black Master Riley's Taekwondo GA Gold Medal
761 Jae Shim Male 9 75 Black Kim's K Taekwondo GA Silver Medal
926 Brett Purser Male 9 67.5 Black Golden Eagle Taekwondo TX Bronze Medal
168 Linkin Khounphachansy Male 9 83 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 359  
666 Olivia Corbett Female 9 56 Red Master Kim's World Class Tae Kwon Do TWC SC Gold Medal
380 Arya Seeto Female 9 58 Red WORLD CHAMPION TAEKWONDO ACADEMY CA Silver Medal
181 Anna Marcum Female 8 45 Red CK LEE Taekwondo Academy OH Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 288  
762 Jaeyoo Shim Male 7 54 Black Kim's K Taekwondo GA Gold Medal
169 Dominic Webb Male 7 75 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 381  
618 CARTER BAE Male 8 70 Red JEONG'S YONG-IN MARTIAL ARTS LLC. AL Gold Medal
749 Brent Lee Male 9 80 Red ki GA Silver Medal
182 Jamani Mentor Male 9 70 Red Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Bronze Medal
693 Seeley Martin Male 9 76 Red TEAM RA Martial Arts MS
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 257  
159 Emily Wildt Female 7 40 Green 2 Gold Taekwondo MO Gold Medal
330 ANGELYN LEE Female 6 50 Green DRAGON CHAMPION TKD NC Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 281  
582 Liam Kim Male 7 50 Blue Two Gold Tae Kown Do GA Gold Medal
251 Anthony Kwon Male 6 45 Blue Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
383 Liam Yahya Male 7 49 Blue Dragon-K Martial Arts TN Bronze Medal
302 Dylan Alvarado Male 7 50 Blue Dragón k martial arts TN
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 383  
167 Gabriel Delisser Male 8 55 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
167 Gabriel Delisser Male 8 55 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7680  
787 CALEB LEE Male 4 38 Green Lee's Martial Arts Taekwondo Academy MS Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 8061  
168 Linkin Khounphachansy Male 9 83 Black Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7714  
690 Annabella Dalland Female 9 58 Yellow Master J. Kim's Taekwondo GA Gold Medal
261 Eunice Rai Female 8 60 Yellow Dragon K Martial Arts TN Silver Medal
Event :- Breaking  Matchdivision-Id :- 7710  
861 Tylan Haynes Male 9 65 Green Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>