Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 524  
444 Felix Elston Male 10 75 Yellow Cho's Elite CT Gold Medal
510 James Carnegie Male 10 96 Yellow Red Tiger Martial Arts FL Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1058  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
64 ALYSON AYERS Female 14 80 Black IRONHORSE TAEKWONDO CO Silver Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1058  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
64 ALYSON AYERS Female 14 80 Black IRONHORSE TAEKWONDO CO Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 542  
510 James Carnegie Male 10 96 Yellow Red Tiger Martial Arts FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 543  
573 Marc Luna Male 11 80.3 Red World Class Tiger Kim's Tae Kwon Do NC Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 543  
573 Marc Luna Male 11 80.3 Red World Class Tiger Kim's Tae Kwon Do NC Gold Medal
503 Daniel Quevedo Male 10 97 Red KTMA Martial Arts FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 543  
618 LUCAS PLATINO Male 11 70 Red Ro's Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 481  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
618 LUCAS PLATINO Male 11 70 Red Ro's Taekwondo FL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 518  
426 Makaela Usserman Female 11 77 Black Us Tigers VA Gold Medal
174 Kexin Pan Female 10 68 Black World Champion Taekwondo OH Silver Medal
380 Ashley Ha Female 10 75 Black Two Gold TaeKwonDo GA Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 523  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
245 Auston Hughes Male 10 65 Yellow Team RA Martial Arts MS Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 529  
136 Ryan Kim Male 10 78 Green Moon's Tae Kwon Do Acadmy FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 100  
410 Gavin pino Male 12 77 Red World Champion Center FL Gold Medal
79 Matthew Bosnyak Male 12 88 Red Olympic Taekwondo Academy CT Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 130  
410 Gavin pino Male 12 77 Red World Champion Center FL Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 456  
469 Katie Young Female 10 85 Green World Champion Center FL Gold Medal
144 Blanka Bevardi Female 10 91 Green Red Tiger Martial Arts FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 535  
180 TYLER SNIDER Male 10 65 Blue APEX TIGERS MARTIAL ARTS NJ Gold Medal
658 Bruno Sanada Male 11 65 Blue Team Tkd FL Silver Medal
407 Edward Gonzalez Male 10 64.00 Blue Team Tewaondo FL Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 501  
99 Abigail Kim Female 5 47 Yellow world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
469 Katie Young Female 10 85 Green World Champion Center FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 478  
658 Bruno Sanada Male 11 65 Blue Team Tkd FL Gold Medal
180 TYLER SNIDER Male 10 65 Blue APEX TIGERS MARTIAL ARTS NJ Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 142  
99 Abigail Kim Female 5 47 Yellow world champion's K Taekwondo NJ Gold Medal
32 Ryder Hutchinson Male 12 70 Black Optimum Tae Kwon Do NC Silver Medal
314 Sarah Barzellone Female 13 102 Black Golden Dragon Taekwondo OK Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 464  
67 Shaylyn Garrett Female 10 49.8 Black Joon Lee's Tae Kwon Do School IL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 153  
60 Dylan Nickel Male 14 122 Black Olympic Taekwondo Academy CT Gold Medal
51 Cyrus Carroll Male 12 122 Black World KM Taekwondo FL Silver Medal
<< previous 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | next >>