Results of Match


Search
Event Name:
Match-Division ID:
No. of Competitors:
     
ID Full Name Gender Age Weight Rank/Belt School Name State Prize/Medal
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7636  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
296 YUDAM JEONG Female 15 119 Black JEONG'S YONG-IN MARTIAL ARTS AL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 464  
174 Kexin Pan Female 10 68 Black World Champion Taekwondo OH Gold Medal
354 Corina Xiong Female 11 64 Black American Martial Arts Academy IL Silver Medal
650 Rithika Pondicherry Female 11 63 Black World Champion Center FL Bronze Medal
290 Kara Demcak Female 10 61 Black Joon Lee's Tae Kwon Do IL
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7635  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
271 William Shin Male 15 90 Black Taekwondo Seoul GA Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 476  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
448 Cameron Cobb Male 12 145 Yellow Team RA Martial Arts MS Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 116  
397 LOGAN LEE Male 13 101 Green MOON'S TAEKWONDO ACADEMY FL Gold Medal
242 Kendrick Carmant Male 12 81 Green Next Level Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 116  
397 LOGAN LEE Male 13 101 Green MOON'S TAEKWONDO ACADEMY FL Gold Medal
242 Kendrick Carmant Male 12 81 Green Next Level Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7636  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
264 SUHYUN KIM Female 17 110 Black WHITE TIGER TAEKWONDO TX Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 131  
315 Joseph Barzellone Male 14 95.8 Red Golden Dragon OK Gold Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 479  
202 Mattias Bassler Male 10 80 Blue World Champion Tae Kwon Do Fairfield CT Gold Medal
225 Justin DURON Male 10 66.6 Blue KTMA Martial Arts FL Silver Medal
Event :- Pair Poomse  Matchdivision-Id :- 7635  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
250 Jean Park Male 15 104 Black White Tiger Martial Arts. TX Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 480  
587 Jameel Harris Male 11 67 Blue Master Shim's World Class Tae Kwon Do GA Gold Medal
342 JOEL LUGO Male 10 104 Blue KTMA FL Silver Medal
372 William Windham Male 11 130 Blue Team RA Martial Arts MS Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 173  
32 Ryder Hutchinson Male 12 70 Black Optimum Tae Kwon Do NC Gold Medal
255 Ryan Moyer Male 14 110 Black Joon Lee's Tae Kwon Do IL Silver Medal
582 Jacob Pacheco Male 13 105 Black World KM Taekwondo FL Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 482  
433 Connor Bain Male 11 65 Red Tiger Kim's World Class Taekwondo NC Gold Medal
503 Daniel Quevedo Male 10 97 Red KTMA Martial Arts FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 692  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
597 Jordan Benoit Male 15 172 Black World Champion Taekwondo-Milford CT Bronze Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 378  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
643 Bryson Williams Male 9 76 Blue K-Tiger Taekwondo FL Silver Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 692  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Silver Medal
597 Jordan Benoit Male 15 172 Black World Champion Taekwondo-Milford CT Bronze Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 436  
643 Bryson Williams Male 9 76 Blue K-Tiger Taekwondo FL Gold Medal
Event :- Sparring  Matchdivision-Id :- 692  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
597 Jordan Benoit Male 15 172 Black World Champion Taekwondo-Milford CT Silver Medal
Event :- Form  Matchdivision-Id :- 461  
156 Chiara Laus Female 11 75 Red Korea TaeKwonDo FL Gold Medal
182 CHRISTIE SHAO Female 10 75.6 Red APEX TIGERS MARTIAL ARTS NJ Silver Medal
31 Diya Kumar Female 10 77 Red Olympic Taekwondo Academy CT Bronze Medal
Event :- World Class  Matchdivision-Id :- 1074  
1 Alexander Nam Male 17 120 Black Optimum Taekwondo NC Gold Medal
597 Jordan Benoit Male 15 172 Black World Champion Taekwondo-Milford CT Silver Medal
<< previous 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | next >>